Hydraulik - Usługi Hydrauliczne Poznań

Oszczędzanie wody i ciekawostki hydrauliczne

Od kilku miesięcy z Twojego kranu kapie woda, jednak nie uważasz, że jest to powód do niepokoju? Przeciekające krany znajdują się w wielu polskich domach. Kap, kap, kap – to tylko kilka kropel w ciągu godziny, kilkadziesiąt w ciągu doby, kilkaset w ciągu tygodnia i kilka tysięcy w miesiącu… Czas coś z tym zrobić! Czy wiesz, że przeciekający kran to dodatkowe opłaty? Co więcej, jest to marnotrawstwo wody, którą mógłbyś zużyć na wiele relaksujących kąpieli, gdyż przeciekający kran to kilka tysięcy litrów zmarnowanej wody w ciągu roku! Aby naprawić awarię, potrzebna jest pomoc fachowca, gdyż samodzielnie naprawiany kran może zacząć ponownie przeciekać. Uszkodzony kran powinien obejrzeć hydraulik. Poznań jest miejscem, w którym działa wiele punktów pogotowia hydraulicznego, lecz tylko my kompleksowo wykonamy powierzone nam zadania. Co więcej, działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – z naszych usług skorzystać możesz więc o każdej porze dnia i tygodnia.

Nasza oferta

Oprócz naprawy przeciekających kranów oferujemy dużo bardziej zaawansowane usługi hydrauliczne w mieście Poznań i okolicach. W naszej ofercie znajdziesz m.in. przepychanie kanalizacji, udrażnianie rur, usuwanie awarii wodno-kanalizacyjnych, a także montaż zmywarek, pralek, armatury sanitarnej, wodomierzy, zaworów i filtrów wody. Szczegółowy zakres naszych działań znajduje się w zakładce „Usługi”. Z usług hydraulika warto skorzystać nie tylko w przypadku poważnych awarii wodno-kanalizacyjnych, ale również drobnych usterek, takich jak wspomniane przeciekanie kranu.

Ciekawostki

Czy wiesz, jakie święta związane są z zawodem hydraulika? Światowa Organizacja Toaletowa (WTO), która walczy o podwyższenie warunków sanitarnych na świecie, aby zwrócić uwagę na ten problem, ustanowiła 19 listopada Światowym Dniem Toalet. Natomiast 15 października obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk, który ma na celu informowanie o tym, jak ważne dla naszego zdrowia jest mycie rąk. 22 marca to Światowy Dzień Wody, który zwraca naszą uwagę na problem braku wody pitnej w słabo rozwiniętych krajach świata i skłania do zainteresowania się oszczędzaniem wody w swoim gospodarstwie domowym. Dzień hydraulika obchodzimy natomiast 11 marca. Warto zainteresować się tematem oszczędzania wody, zakręcać kran podczas mycia zębów, zrezygnować z wanny na rzecz prysznica, a przede wszystkim naprawić cieknące krany, które znacznie nadwerężają nasz budżet. Aby zapobiec niepotrzebnej utracie wody, zachęcamy do skorzystania z usług PW AQUA – nasi hydraulicy kompleksowo rozwiążą wszelkie wodno-kanalizacyjne problemy w Twoim domu!


P.W AQUA
Arkadiusz Gielewski
tel. : 781 405 620
e-mail: pwaqua@o2.pl

hydraulik poznań