Pw Aqua Poznań - najlepszy sprzęt do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji - WUKO!

Zdając sobie sprawę z wagi wykonywanych usług hydraulicznych, używamy złożonych systemów do usuwania awarii wodno-kanalizacyjnych. Wszystko po to, aby prace zakończyły się szybko i przebiegały efektywnie.

Na terenie Poznania i okolic, w przypadku działań z zakresu pogotowia wodno-kanalizacyjnego i hydraulicznego, stosujemy:

  • ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji (tzw. WUKO) - urządzenie zamontowane na aucie dostawczym pod wysokim ciśnieniem usuwa wszelkie osady, zatory i zanieczyszczenia, które blokują przepływ w rurach kanalizacyjnych. Wydajność 80 L/min - 150 bar, długość węża 80 metrów,

  • udrażnianie mechaniczne rur kanalizacyjnych - za pomocą spirali, która pod pływem obrotów i dopasowanych końcówek rozbija zatory wewnątrz rur,

  • kamerę inspekcyjną - sprzęt posiadający kamerę z możliwością nagrywania obrazu, dzięki czemu udrażnianie rur kanalizacyjnych przebiega sprawnie i zdecydowanie łatwiej.

W przypadku powstania zatorów, uniemożliwiających przepływ wody, warto zastosować ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji. Poznań oraz jego okolice mogą liczyć na profesjonalne wykonanie tej usługi przez naszą firmę.


ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji poznańwuko poznańsprzęt do usług hydraulicznych